Sebim-Sebim Bilişim Teknolojileri

0

SEPET

( 0,00 ) TL


TESLİMAT: 
Özel durumlar hariç Sebim Bilişim Teknolojileri internet sitesinden sipariş edilen ürünler siparişin verilmesinden itibaren İstanbul içine en geç 5 iş gününde, İstanbul dışına ise en geç 7 iş günü içerisinde teslim edilir. Özel durumlar, resmi ve bölgesel tatiller, yılbaşı ve birleştirilmiş dini bayram tatillerini kapsar.Sebim Bilişim Teknolojileri, satın alınan ürünün, son kullanıcıya eksiksiz ve kusursuz bir şekilde ulaştırılmasından sorumludur.

Teslimat ile arızalı ve/veya hatalı gelen ürün/ürünlerin iade işlemlerinde kargo ücreti Sebim Bilişim Teknolojileri tarafından karşılanacaktır. Arızalı ve/veya hatalı gelen ürün/ürünler, ürün teslimatının olduğu aynı gün içerisinde müşteri tarafından tekrar kargo şirketine tarafımıza gönderilmek üzere teslim edilmelidir.

Sipariş verilen bir ürünün (İade koşullarına göre uygun olma şartı ile) iptal edilmesi ya da iade edilmesi halinde kargo ücreti müşteriye ait olacaktır. 

SİPARİŞ TAKİBİ:
Sebim Bilişim Teknolojileri internet sitesinde üye girişi gerçekleştirerek “Sipariş Takip” linkine tıklayıp bilgi alabilirsiniz.

KARGO İŞLEMLERİ:
Teslimat ile arızalı ve/veya hatalı gelen ürün/ürünlerin iade işlemlerinde kargo ücreti Sebim Bilişim Teknolojileri tarafından karşılanacaktır. Arızalı ve/veya hatalı gelen ürün/ürünler, ürün teslimatının olduğu aynı gün içerisinde müşteri tarafından tekrar kargo şirketine tarafımıza gönderilmek üzere teslim edilmelidir.Sipariş verilen bir ürünün (İade koşullarına göre uygun olma şartı ile) iptal edilmesi ya da iade edilmesi halinde kargo ücreti müşteriye ait olacaktır.
Kargo firması size ulaşamadığı taktirde kapınıza üzerinde irtibata geçebileceğiniz telefon, adres bilgileri bulunan bir "Haber Kağıdı" bırakacaktır.Herhangi bir sebepten ötürü kargo firması tarafından fatura eğer size teslim edilmez ise lütfen kargo yetkilisine hatırlatınız ve ısrarla isteyiniz. (Kutunun içinden veya üstündeki şeffaf cepten fatura çıkmaz ise) Tüm ısrarlarınız karşısında eğer fatura size teslim edilmez ise bir tutanak tutturunuz ve durumu bize iletiniz. En kısa zamanda kargo firmasının bulması veya aslı gibidir kaşeli bir kopyası tarafımızdan size yollanacaktır. 
 ÜRÜNÜNÜZ HATALI YA DA HASARLI ÇIKARSA:
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.
Faturanızda belirtilen üründen farklı, miktara göre eksik, ya da gözle görülür biçimde hasarlı bir ürün teslimatı yapılması halinde ve/veya sipariş bilgileriniz ile fatura bilgileriniz eğer birbirinden farklı ise; kargo görevlisi ile birlikte durumu açıklayan bir tutanak tutmalısınız. Size ürün/ürünler teslim edilirken kutusunun açılmış olup olmadığı hususunu tutanakta mutlaka belirtmelisiniz. Tutanak sizin ve kargo görevlisi tarafından mutlaka imzalanmalıdır. Eksik, farklı gelmiş ya da hasarlı olan ürün/ürünleri, en kısa sürede temin ederek adresinize ulaştırabiliriz. Bu durumda herhangi bir ek kargo ücreti ödemezsiniz.
Böyle bir durumla karşılaştığınızda dilerseniz sipariş verdiğiniz tüm ürünleri iade edebilirsiniz. Tutanağa teslim edilen ürünleri kabul etmediğinize dair bir not ilave ederek gelen kargo görevlisine iade etmelisiniz.
Ayrıca bu durumu açıklayan bir yazıyı en kısa sürede internet sitemizde “Bize Ulaşın” bölümünden veya info@adaletcepni.com  elektronik posta adresimize göndermelisiniz. İade işleminizin hatasız ve kısa süre içerisinde gerçekleşebilmesi için, bize hemen ulaşmanız çok önemlidir. Bu şartlar içerisinde iade ettiğiniz tüm ürünlerin bedeli, havale/kredi kartı hesabınıza iade edilecektir.

Ürünü, ürün faturası, sipariş numaranızı da içeren bir dilekçe ile iade ediniz. 

Yeni Ürünler

Fırsat Ürünleri

Sitemizdeki Görseller ve bilgileri firmamıza ait olup Bütün Hakları Saklıdır izinsiz kullanılamaz..
Yazılım : VtStore Eticaret Yazılımları
Ver (2016-1)